+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
01.02.2021

Ziemas uzkopšanas darbi Jelgavā turpinās pilnā sparā

Vēlamies informēt par padarītajiem darbiem, sākot no trešdienas, 27.janvāra līdz 1.ferbuārim. 
 
Katru rītu SIA "Kulk" sētnieki sāk strādāt plkst.5 no rīta – tīra/kaisa pieturas, gājēju pārejas, ietves — pilda pienākumus, kas precīzi norādīti līgumā ar pašvaldību. Mēs jau informējām, ka vienas ielas garumā mēdz gadīties, ka „Kulk” tīra tikai kādu konkrētu ietves posmu, nevis ietves visas ielas garumā. Proti, darām to, ko mums pasūta un par ko maksā. 
 
Pēc pilsētas pasūtījuma veicām uzkopšanas darbus ielās ar grants segumu — notīrījām aptuveni 200 ielas/ielu posmus. 
 
Mazā traktortehnika turpina sakopt ietves, kuras iekļautas mūsu līgumā ar pilsētu, vai pēc pašvaldības atsevišķa pasūtījuma. Katru nakti vairākas mazās traktortehnikas vienības (izņemot nakti no 31.janvāra uz 1.februāri) sāka strādāt pilsētā plkst. 4 no rīta. 
 
Kā tad ar braucamās daļas tīrīšanu un kaisīšanu? 27.janvārī gandrīz visas asfaltētās ielas (mēs to saucam par maršrutu №3) tika divreiz nokaisītas un vienu reizi tajās tika notīrīts sniegs. Tie paši darbi tika veikti arī 29., 31.janvārī, savukārt maršruta №2 (ielas, pa kurām brauc autobusi) braucamo daļu tīrījām un kaisījām 30.janvārī – divas reizes. 
 
Vēlamies atgādināt, ka SIA Kulk neveic uzkopšanas darbus daudzdzīvokļu māju pagalmos — par tiem jārūpējas dzīvokļu īpašnieku kopībai. Mēs varam pēc tās/ ēkas pārvaldnieka pieprasījuma piedāvāt komercpakalpojumu. SIA „Kulk” veic ziemas uzkopšanas darbus, pamatojoties uz līgumu, kas noslēgts ar pašvaldību. Proti, mūsu darbinieki tikai izpilda prasīto, nevis paši lemj, ko un kādā apmērā darīt.