+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
05.04.2023

Ēnu dienā ar "KULK" izzina profesijas

Zinot, cik grūti skolas vecumā ir pieņemt lēmumu par iespējamo nākotnes profesijas un līdz ar to arī augstākās izglītības izvēli, šogad SIA "KULK" nodrošināja iespēju jauniešiem gūt ieskatu vairāku profesijas pārstāvju ikdienā.
Kopā ar uzņēmuma Labiekārtošanas nodaļas vadītāju ēnas uzzināja, kā organizēt pilsētas sakopšanas darbus – pieņemt pasūtītāja norādes, kartē nolasīt konkrēto sakopjamo teritoriju zonējumus, dalīt darbus sētniekiem un novirzīt darba uzdevumiem tehniniku, bet noslēgumā veikt kvalitātes kontroli uzdotajiem darbiem.
 
Vienlaikus viens no uzņēmuma darbības veidiem ir viesmīlības pakalpojumi viesnīcā “Jelgava” un arī šajā gadījumā jaunieši izmantoja iespēju uzzināt, kāda ir viesnīcas vadītāja ikdiena. Dienas gaitā Ēnas redzēja organizatorisko darbu “aizkulises”, mācījās pareizi sagaidīt viesus, kā pārbaudīt numuriņu gatavību viesu uzņemšanai.
 
Notikumiem bagāta diena bija arī uzņēmuma sabiedriskā attiecību speciālista Ēnai. Ņemot vērā, ka šis profesijas pārstāvis seko līdzi visiem notikumiem uzņēmumā, Ēna viesojās gan Labiekārtošanas nodaļā, gan viesnīcā, gan pie atkritumu apsaimniekotāja pilnsabiedrības “JKP”, kur uzņēmums ir viens no vadošajiem partneriem. Dienas gaitā uzņemtas fotogrāfijas, intervēti darbinieki un jaunieši, lai sagatavotu preses relīzi par aizvadīto dienu.
 
Paldies mūsu darbiniekiem par atsaucību, bet čaklajām un apķērīgajām ēnām – par dalību!