+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
03.03.2023

Labiekārtošanas nodaļā – papildspēki

Šonedēļ uzņēmuma Labiekārtošanas nodaļai piegādāta darba automašīna “Volkswagen Transporter” – līdz ar jauno resursu, nodaļā izveidota papildu mobilā brigāde, kura turpmāk ātrāk un ērtāk varēs nokļūt pilsētas sakopšanas un apzaļumošanas darbu vietās.  
Ikdienā “KULK” Labiekārtošanas nodaļas darbinieki iesaistās dažāda veida un profila darbos – ziemā tā pamatā ir sniega tīrīšana un kaisīšana, pavasarī – pilsētas sakopšanas darbi pēc ziemas perioda, vasarā – apzaļumošana, bet rudenī – nobirušo koka lapu savākšana. Bez tam, ikdienas uzturēšanas darbi ir arī pieturu uzkopšana, iztukšojot tur esošās atkritumu urnas un mazgājot pieturu novietnes.
 
“Pilsētas robežās uzdoto darbu apjoms un darba kvalitātes prasības ar laiku tikai pieaug – tas nozīmē, ka arī mums, kā uzņēmumam, nepieciešams optimizēt darba organizācijas procesus. Viens no būtiskākajiem nosacījumiem – būt mobiliem. Proti, mūsu nodaļas pamatkomandā sētnieks bieži vien ir daudzfunkcionāls cilvēks, kurš dienu var iesākt ar ietvju kaisīšanu, turpināt ar atkritumu urnu iztukšošanu, bet pabeigt ar izgāztuves sakopšanu. Un visi norādītie darbi var atrasties katrs savā pilsētas pusē. Mūsu risinājums ir nodrošināt iespēju ātri un ērti nokļūt galapunktā, savu laiku un spēku ieguldot darbā, nevis ceļā,” stāsta KULK Labiekārtošanas nodaļas vadītāja Dzintra.
 
Jaunpiegādātais “Volkswagen Transporter” ir jau trešais Labiekārtošanas nodaļas komandā. Darba procesā tas sevi ir pierādījis kā ekonomisks un daudzfunkcionāls. Instrumentu pārvešana, savākto atkritumu maisu iekraušana, sāls vai smilts maisījuma piegāde – ietilpīgajā auto kravas kastē ar nolaižamu malu, ērtas ir jebkuras darbu variācijas.
 
Jaunas mobilās brigādes sastāvā turpmāk – Ainis un Oleksandrs.