+371 63021420 | info@kulk.lv +371 63048963 I pasutijumi@kulk.lv
24.04.2023

KULK atbalsta mazās astītes patversmes "Ķepu ķepā" saimē

Segas, spilveni, kartons, vairāk kā 750 sausās barības un konservu vienības kucēniem, suņiem un kaķiem – ar šādu ziedojumu SIA KULK šonedēļ devās uz dzīvnieku aizsardzības biedrības DZAB "Ķepu ķepā" patversmi, kurā ikdienā mīt ap 300 līdz 400 dzīvnieku.
Biedrības DZAB ''Ķepu-ķepā'' vadītāja Gundega Bidere sagaida ar smaidu, pateicību un zina teikt, ka vairāk nekā 700 kilogrami uzņēmuma ziedotās dzīvnieku barības ir garantēta maltīte patversmes suņiem un kaķiem aptuveni mēnesim.
 
Vienlaikus biedrībā atzīst: diemžēl, bet katram patversmes iemītniekam ir savs stāsts un situācija, no kuras tas reiz ir paglābts. Kāds ir atvests uz patversmi pēc saimnieka došanās uz pansionātu, kāds izglābts no ilggadējās ķēdes, kura jau bija ieaugusi kaklā, bet kāds ir vienkārši kļuvis apnicīgs pārāk aktīvas rotaļāšanās dēļ. Katru gadu šādu dzīvnieku paliek arvien vairāk – uz uzņemšanu Ķepu saimē veidojas rindas –, bet biedrības kapacitāte un resursi nav neizmērojami.
 
Aicinām apkārtējos nebūt vienaldzīgiem un atbalstīt organizācijas, kuras palīdz mūsu mazākajiem draugiem. “Ķepu ķepā” iespējamie atbalsta veidi ir vairāki:
<img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png" alt="